Rozumiem

Stosujemy ciasteczka, żeby jeszcze lepiej działałać dla Ciebie. Zapraszamy do Zieleńca!

Obiekt

Zapraszamy do nas!

Ski&Spa w Zieleńcu to miejsce, w którym spędzicie Państwo niezapomniany urlop! Posiadamy przytulne i ciepłe pokoje, narciarnie, gospodę, grill oraz miejsce na ognisko. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny parking oraz Wi-Fi. Oferujemy śniadania oraz zróżnicowane obiadokolacje zawarte w cenie pobytu, dostępne do późnych godzin wieczornych.

Państwa pobyt z pewnością uatrakcyjni bezpłatny i nieograniczony dostęp do strefy SPA – m.in. jacuzzi, łaźni parowej, sauny, groty solnej, pokoju relaksu. Ponad to, posiadamy w pełni wyposażony gabinet kosmetyczny z ofertą zabiegową.

Przyjeżdżając do Ski&Spa w Zieleńcu macie Państwo dostęp do wielu aktywności, m.in. jazdy na nartach, snowboardzie, rowerze, a także nordic walking, aerobiku, joggingu, wycieczek pieszych czy wspinaczki. Na terenie obiektu posiadamy akcesoria niezbędne do gry w darty, bulle, disc golfa, badmintona. Posiadamy także monitorowane i zamykane miejsce na przechowywanie własnych rowerów. Dla dzieci latem zapewniamy także zewnętrzny dmuchany basen, a dla rodziców - leżaczki do opalania. 

Sedrecznie zachęcamy do zarezerwowania pobytu w naszym obiekcie, czy to w celu odpoczynku, czy też w celu zwiedzenia wszelkich atrakcji gór Orlickich i Stołowych.